Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oliwka siarczkowa serum Psorino gęsta – Krok 2

2023-03-28

Skóra nadmiernie przesuszona oraz skóra łuszczycowa wymaga bardzo regularnej pielęgnacji. Jest to warunek konieczny i niezbędny do osiągnięcia u trzymania dobrej kondycji skóry skłonnej do przesuszania. W początkowym etapie regeneracji i przywracania skórze zdrowego wyglądu, zwłaszcza jeśli zmiany utrzymywały się już dłuższy czas, pielęgnacja będzie intensywna i czasochłonna. To zaangażowanie jest jednak warte efektów, które dzięki temu można osiągnąć.

Mineralna woda siarczkowa z Buska-Zdroju słynie szeroko ze swoich leczniczych właściwości, które wspomagają leczenie chorób dermatologicznych. Wysoką skuteczność ma zastosowanie buskiej wody siarczkowej także w leczeniu łuszczycy oraz w walce z nadmiernym przesuszaniem się skóry. Dobroczynne działanie naturalnej wody leczniczej wykorzystywane jest w produkcji kosmetyków uzdrowiskowych, takich jak innowacyjna seria Psorinokosmetyków dr Duda.

Potrzeby pielęgnacyjne skóry łuszczycowej i bardzo suchej są duże. Dlatego też codzienna pielęgnacja musi się stać rytuałem i trzeba poświęcić jej odpowiednio dużo uwagi, by przyniosła spodziewane i optymalne rezultaty. Dwuetapowa pielęgnacja skóry łuszczycowej Psorinokosmetykami dr Duda  zakłada wstępne, początkowe przygotowanie skóry do dalszego zabiegu, używając Żelu siarczkowego Psorino.

Drugim krokiem pielęgnacyjnym jest użycie Oliwki siarczkowej serum Psorino. Należy ją stosować każdorazowo po aplikacji i wchłonięciu Żelu siarczkowego rano i wieczorem. Na wilgotnej skórze po naniesieniu Żelu siarczkowego, należy rozprowadzić niewielką ilość Oliwki siarczkowej. Powinna ona pozostać na skórze 15-20 minut, a po tym czasie zostać zmyta wodą i łagodnym kosmetykiem myjącym.

 

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 23 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-07
Szybko, bezpiecznie, profesjonalnie....
2023-11-06
Bardzo szybka wysyłka, polecam
pixel